Adresa pro vrácení

INJECTEC

Martin - Wehnertplatz 5
02763 Zittau
Deutschland

Doručování objednávek

Balení zásilek

Cena poštovného je paušální a to ve výši 0,- EUR vč. DPH, popřípadě ekvivalentu v místní měně vč. DPH. Balné, ani jiné manipulační poplatky neúčtujeme. Při vytvoření dvou různých objednávek budou přepravní náklady vyúčtovány na obě objednávky zvlášť. 

Obaly jsou dostatečně dimenzovány a vaše vstřiky dobře chráněny.

Doprava po České republice  Dodání zboží trvá obvykle 2-3 dny. Všechny zásilky jsou pojištěny. V případě ztráty zásilky dopravcem tak obdržíte od nás zásilku novou podle objednávky v náhradním dodacím termínu a to bez jakéhokoliv doplatku. Poškozené zásilky je nutné reklamovat u dopravce při předání.

Vrácení zboží do 14 dnů: Pokud si přejete zrušit vaši objednávku, vyplňte prosím formulář pro odstoupení od smlouvy a zašlete zboží na naší adresu. Zákonem stanovená 14 denní lhůta byla námi prodloužena na 21 dní od data objednání, tak aby každý zákazník stihl vrátit zboží které z jakéhokoli důvodu nepotřebuje. 

Upozorňujeme, že vstřiky jsou označeny.

Reklamace: V případě reklamace zašlete zboží na jakoukoliv adresu z níže uvedených. Reklamace bude vyřízena do 30 dnů a to vrácením peněz nebo výměnou. 

Zde si můžete ověřit platnost vaší záruky podle čísla objednávky.

Pokud si přejete zrušit vaši objednávku, vyplňte prosím tento formulář a zašlete ho na naši adresu.

Pro vrácení zboží využívejte pro maximální urychlení výhradně RETURN MANAGER

V případě využití RETURN MANAGERU není nutné níže uvedený formulář zasílat spolu se zbožím. Balík prosím viditelně označte číslem objednávky.

Formulář ke zrušení objednávky: Vzor

- Tímto ruším / rušíme objednávku k zakoupení následujícího zboží (*) těchto služeb

- Objednáno / Dodáno

- Jméno zákazníka

- Adresa zákazníka

- Podpis zákazníka (platí jenom pro papírovou formu)

- Datum